Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Fotografka i pisarka Diana Karklin rozmawiała z kobietami, które żałują macierzyństwa. Dlaczego zainteresowała się właśnie tym tematem? Jakimi historiami podzieliły się z nią kobiety?

Kobiety, które żałują macierzyństwa

Badania pokazują, że trzynaście procent rodziców nie odnajduje się w swojej roli. Wiele z tych osób wskazuje brak wsparcia otoczenia jako główny powód, dla którego ta rola ich przerasta. Jakie jeszcze czynniki wpływają na żałowanie decyzji o posiadaniu dzieci? Powiedział o tym dr Konrad Piotrowski, psycholog. – Wymagania od rodziców są dziś bardzo duże – powiedział.

Poranny przegląd prasy Jacka Czarneckiego

Jakie artykuły znalazły się w dzisiejszej prasie? W „Dzień Dobry TVN” powiedział o tym Jacek Czarnecki.

Słodki pies na balkonie

Gdańsk może pochwalić się nową atrakcją turystyczną. „Słodki pies na balkonie” podbił serca internautów. – Dla nas to naturalne, że ona siedzi na balkonie – powiedziała Beata Bartnicka, właścicielka Milki. – Zawsze tak obiła, odkąd nauczyła się wdrapywać na krzesło – dodała. Czy życie Milki zmieniło się odkąd została gwiazdą?

Jeżowe dziesięcioraki to najsłodsze co dziś zobaczycie

Beata Woźniarska to opiekunka jeży. Jak wygląda opieka nad jeżowymi dziesięciokrążkami? Dlaczego jesień nie jest sprzyjającą porą roku dla małych jeży? Woźniarska wyjaśniła też, jak zareagować na samotnego małego jeża w ogrodzie.