Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Kamila Nicpoń-Maślak i Rafał Maślak pokazali w „Dzień Dobry TVN” swoje nowe mieszkanie. – Jest tak, jak chcieliśmy – powiedział Maślak. Jak ich syn Maks zareagował na narodziny Michaliny?

Najnowsze wiadomości z życia gwiazd

Robert Karaś pobił w Meksyku rekord świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Robert Lewandowksi odebrał Złoty But, czyli nagrodę dla najlepszego strzelca europejskich rozgrywek ligowych. A jaką nagrodę otrzymała Krystyna Janda? Dlaczego Elton John odwołał swoje koncerty?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził Budy Pobyłkowskie gdzie znajduje się stadnina koni. Jak wygląda praca w stajni? Prezenter opowiedział też o dzisiejszej prognozie pogody.

Luksusowa toaleta

W jednej ze szkół w Zabrzu odnowiono toaletę damską i męską. Wystrój łazienki damskiej wywołał różne komentarze. – Była pomyślana jako wyzwanie dla nas – powiedziała Magdalena Kaernbach-Wojtaś, dyrektor III LO w Zabrzu. – Pracujemy nad urodą tej szkoły od wielu lat – dodała. – To pokazuje, że uczniowie są dla nas ważni – zaznaczyła Kaernbach-Wojtaś. W jakim stylu urządzona jest łazienka? Czy uczniowie są zadowoleni z takiej zmiany?

Toalety – wstydliwy problem polskich szkół

Prezeska zarządu fundacji „Przestrzeń dla edukacji” Iga Kaźmierczyk i dyrektor szkoły w Warszawie Jacek Staniszewski rozmawiali o toaletach w szkołach, z których nie chcą korzystać uczniowie. – Szkoła powinna być elegancja, to miejsce, w którym uczniowie spędzają prawie połowę swojego młodego życia – zaznaczyła Staniszewski. – Szkoły dostają najmniej dotacji na to, żeby poprawić łazienki – dodał.