Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Co nowego w show-biznesie?

Barbara Pasek pokazała, jak zmieniła się strona programu „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarka zdradziła też, co się wydarzyło w show-biznesie. Jakie zdjęcie zamieściła Kasia Tusk na swoim portalu w mediach społecznościowych?

Pokaz mody okiem gwiazd. Rozrywka czy obowiązek?

Barbara Pasek wybrała się na pokaz mody Dawida Wolińskiego. Czy dla gwiazd branie udziału w takim wydarzeniu i pozowanie na ściankach to przyjemność czy obowiązek? – Na pokaz przychodzi się z dwóch powodów: żeby zobaczyć kolekcję i wesprzeć swojego ulubionego projektanta i żeby poopowiadać coś o sobie – powiedziała aktorka i wokalistka Julia Wieniawa. W jakiej roli pojawiła się aktorka Małgorzata Kożuchowska?

Czerwone sukienki. Jak je nosić?

Dawid Woliński zaprezentował suknie w kolorze czerwonym. – To jest moja propozycja na party dress, to są sukienki, które służą do rozrywki, do tego, żeby wyglądać idealnie na imprezie – powiedział projektant mody. – Czerwień służy kobiecie, to jest kolor energetyczny – dodał. Jakie są odcienie czerwieni?

Dobre i złe maniery w komunikacji miejskiej

Przepychanie się, głośna rozmowa, nieustępowanie miejsca starszym. To tylko niektóre z niewłaściwych zachowań w komunikacji miejskiej. Jak sobie z tym radzić? Dziennikarz Robert Stockinger rozmawiał z psychologiem Ireneuszem Osińskim.

Jak dbać o skórę pod oczami?

Skóra pod oczami jest delikatna, szybko się wysusza i łatwo ją podrażnić. – Ważne jest to, żeby pielęgnację naszej skóry dostosowywać do potrzeb, które skóra ma w określonych porach roku – zaznaczyła kosmetolog Karolina Broniś. Czego potrzebuje skóra zimą? Z jakich kosmetyków zrezygnować? Broniś wyjaśniła też, jak chronić cerę przed smogiem.