Dzień Dobry TVN

sezon 47

Dzień Dobry TVN

Swoje fenomenalne pomysły na niezastąpionego ziemniaka w dzisiejszej kuchni zaproponował Grzegorz Zawierucha. Między innymi podał zapiekane łódeczki w towarzystwie śmietanowo-szczypiorkowego sosu. Jakie jeszcze wariacje z tym warzywem pojawiły się na naszym stole?

Zakochany w Myslovitz

Zespół Myslovitz w grudniu 2002 roku odebrał nagrodę za najlepszy polski zespół na gali MTV Music Awards. To właśnie wtedy Paul O'Rely usłyszał utwór „Sprzedawcy Marzeń” i od razu się w nim zakochał. - Naprawdę poczułem, że to mój ulubiony zespół i postanowiłem założyć brazylijski fanklub Myslovitz - wyznał fan grupy. Pierwszy raz Polskę odwiedził w 2014 roku. Czy został tu na dobre?

Jaki ojciec, taki syn

Stanisław Sojka to znany polski piosenkarz, muzyk i kompozytor. W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” pojawił się razem z synem, który postanowił kontynuować rodzinną tradycję. Mężczyźni opowiedzieli o wspólnej pasji płynącej w żyłach całej rodziny. Czy Antek planuje duet ze swoim ojcem? Kiedy możemy spodziewać się od artysty brzmiących nowości?

Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

Przedzierali się przez eliminacje gminne, powiatowe, wojewódzkie i wreszcie ogólnopolskie, by zostać zwycięzcami XXII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Cztery drużyny w ramach nagrody głównej przyjechały do Warszawy, by spotkać się twarzą w twarz ze swoimi idolami i zadać im kilka pytań. Czego od swoich ulubieńców dowiedzieli się młodzi sportowcy?

Maluchu nie bój się ruchu!

Dzieci potrzebują sportu do prawidłowego i zdrowego rozwoju. Niestety coraz częściej zamiast piłki wybierają tablet. Jak przekonać dziecko do aktywności fizycznej? Dziś w programie Magdalena Kordaszewska zaproponowała najciekawsze rozwiązania dla najbardziej wybrednych leniuchów. Jakie zabawy mogą wykonywać w domu?

Czytamy wasze pytania i komentarze

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Robert Stockinger podzielił się najciekawszymi komentarzami od naszych widzów. Które tematy wzbudził największą sensację?