Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Toalety są nieodzownym elementem naszego życia. Problem pojawia się jednak wtedy, kiedy nie mamy do nich dostępu. Dlatego właśnie Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze stworzyło aplikację Air Poo and Pee . Jej funkcjonowanie jest bardzo proste. Osoby prywatne udostępniają swoje toalety. W aplikacji widzimy lokalizację i umawiamy się na wizytę. Czy aplikacja naprawdę ma wejść do użytku codziennego? Na to pytanie odpowiedział jej współtwórca Jan Mencwel.

Filmowe sceny w toaletach według Katarzyny Czajki-Kominiarczuk

Nie jeden reżyser ważne sceny ze swoich filmów umiejscawiał w toalecie. Jaki urok mają toaletowe scenografie? O ich przykładach w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała dziennikarka Katarzyna Czajka-Kominiarczuk.

Daria Ładocha i rozgrzewająca kuchnia na jesień

W kuchni programu Daria Ładocha przygotowała rozgrzewające dania na jesień. Na stole pojawiły się takie pyszności, jak: stir fry z imbirem.

Jak powinna wyglądać pielęgnacja u mężczyzn?

Dbanie o stan swojej skóry to nie tylko kobieca sprawa. Mężczyźni również powinni zainteresować się pielęgnacją jeśli długo chcieliby cieszyć się urodą. Od czego zacząć? Z kosmetolog Anną Salomon porozmawiał Mateusz Hładki.