Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Mydło powstaje podczas reakcji zmydlania tłuszczu związkiem zasadowym. Takie doświadczenie chemiczne bez większego problemu możemy przeprowadzić w domu i cieszyć się własnoręcznie zrobionym środkiem czyszczącym, który również możemy fantazyjnie ozdobić. Czego będziemy potrzebować?

16-latek najlepszym skimboarderem w Europie

Oliwier Łukaszczyk podczas tegorocznych zawodów European Skimboarding Cup zajął najwyższe miejsce na podium. Dziś z mistrzem spotkał się Robert Stockinger. Na czym polega ta wodna dyscyplina?

25. Rocznica koncertu Michaela Jacksona w Polsce

Dziś mija 25 lat od jedynego koncertu „Króla Popu” w naszym kraju. Na warszawskim Bemowie to legendarne wydarzenie oglądało aż sto pięćdziesiąt tysięcy fanów. O tej czterodniowej wizycie Michaela Jacksona w Polsce rozmawialiśmy z Piotrem Metzem i Marcinem Sitko.

Pogoda na dziś

Anna Dec przedstawiła dzisiejszą prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają?

Czy przyjaźń z ex jest możliwa?

Rzadko kiedy po zakończonym związku byli partnerzy utrzymują dobre stosunki. To zazwyczaj moment na emocjonalną regenerację i refleksję. Jednak jeśli przyjaźń była podstawą tej relacji, szkoda z tej więzi rezygnować. Czy to jest możliwe? O tym w dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” mówił psycholog Piotr Mosak.

Jagoda Kret w piosence „Tu nic nie musisz”

Na dzisiejszej scenie programu Jagoda Kret wykonała piosenkę „Tu nic nie musisz”.