Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Paulina Piotrowska zamieściła ogłoszenie na portalu społecznościowym, że poszukuje towarzystwa na wesele brata. Jak idą poszukiwania? Ilu mężczyzn zgłosiło się dotychczas? Dlaczego zdecydowała się na to ogłoszenie i taki sposób poszukiwania partnera?

Czyn społeczny 2.0

Bartosz i Luiza Centowie szukali dużego domu, który pomieści ich całą rodzinę. Kupili zaniedbany pałac do remontu i potrzebowali pomocy w przywróceniu jemu dawnej świetności. Kilkadziesiąt osób z całej Polski przyjechało, by wesprzeć ich w projekcie.

Dlaczego warto jeść pestki?

Pestki winogron, dyni, moreli, jabłek, porzeczek, awokado… bardzo często je wyrzucamy. Ale okazuje się, że niepotrzebnie. Dietetyczka Anna Radowicka opowiedziała, dlaczego warto jeść pestki i oleje z pestek.

Rozgrzewająca kuchnia na jesień

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Daria Ładocha przygotowała napar imbirowo-tymiankowy.

Iga Świątek – walka o finał

Tata Igi Świątek – Tomasz Świątek – opowiedział o tym, jakie emocje towarzyszą mu podczas meczów córki. Jak przed półfinałem czuje się młoda tenisistka?

Ciocia Stasia – bohaterska położna z Auschwitz

Maria Stachurska przez kilka ostatnich lat pracowała nad filmem „Położna”, który przedstawia historię jej cioci Stanisławy Leszczyńskiej. W obozie Auschwitz była położną, odebrała 3000 porodów, a żadne z dzieci nie zmarło. Jak wyglądały porody w obozie koncentracyjnym? Jak wyglądały spotkania z kobietami rodzącymi w Auschwitz i ocalonymi dziećmi?