Dzień Dobry TVN

sezon 39

Dzień Dobry TVN

Jak polskie gwiazdy lubią się ubierać? Znanych i lubianych zapytała o to Sandra Hajduk-Popińska z „Dzień Dobry TVN”. – W dresach czuję się najlepiej – powiedziała aktorka Grażyna Wolszczak.

Wiadomości z show-biznesu

Swoje 18. urodziny obchodziła norweska księżniczka Ingrid. Co powiedziała w niedawno udzielonym wywiadzie? Co gwiazdy przekazały na licytację WOŚP?

Wakacje z Marcinem Gortatem dla WOŚP!

Marcin Gortat przygotował coś specjalnego na aukcję WOŚP. – Wyjazd o Stanów Zjednoczonych i pobyt w moim domku letniskowym nad jeziorem – powiedział. – Na pewno zorganizujemy wyjście na mecz NBA – dodał. – Będę dostępny na różnego rodzaju pytania – zdradził.

Pogoda na dziś

Ścianka wspinaczkowa to pomysł spędzenie czasu podczas ferii zimowych. W takim wspinaniu wziął udział Bartek Jędrzejak z „Dzień Dobry TVN”. Jaka będzie dziś pogoda?

Zwycięzca „MasterChefa” prywatnie

Maciej Regulski to zwycięzca 10. edycji programu „MasterChef”. – Kompletnie się tego nie spodziewałem – powiedział. Czym dla niego jest gotowanie? Jak zmieniła go wygrana?

Kuchnia Śląska czy Dąbrowska?

W kuchni programu Szymon Czerwiński przygotowywał tradycyjne dania z Zagłębia Dąbrowskiego według przepisów Maciej Regulskiego. Dania, które się pojawiły to: żelazne kluski, rolada po zagłębiowsku i zalewajka zagłębiowska.