Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Wiosenna konferencja ramówkowa TVN od kulis

Wczoraj stacja TVN zaprezentowała wiosenną ramówkę 2019. A Basia Pasek z „Dzień Dobry TVN” postanowiła sprawdzić, co działo się za kulisami tego dnia. Jak wyglądały przygotowania gwiazd przed wyjściem? Jakie propozycje czekają widzów na wiosnę? O swoich programach opowiedziały m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Izabela Janachowska i Magda Gessler.

Izabela Janachowska o ciąży

W tym tygodniu prezenterka ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. I rozpoczęło się medialne szaleństwo. - To, co się wydarzyło, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem zszokowana i pozytywnie zaskoczona. Ogrom gratulacji, który na nas spadł, to było coś niesamowitego.

Czy Anna Dereszowska bierze ślub?

Ostatnio na plotkarskich portalach pojawia się informacja, że Anna Dereszowska wychodzi za mąż. Czy to prawda? - Na razie nie bardzo chodzi nam to po głowie. Dobrze jest, jak jest - zdementowała plotki aktorka. Czy gwiazda przejmuje się nieprawdziwymi informacjami na swój temat?

Agnieszka Woźniak-Starak była nękana przez stalkera

Prezenterka doświadczyła ciemnej strony internetu na własnej skórze. - Przez trzy lata miałam na głowie stalkera, z którym sobie nie potrafiliśmy poradzić. Ta osoba próbowała niszczyć życie nasze i życie całej naszej rodziny - wyznała.

Martyna Wojciechowska zmieniła imię

W tym roku u Martyny Wojciechowskiej duże zmiany - zmieniła imię.  Nie wszyscy wiedzieli, że tak naprawdę nazywała się Marta Eliza. - Od szkoły podstawowej wszyscy na mnie mówili Martyna. Prawdę mówiąc, to imię tak do mnie przylgnęło, że ja już w ogóle zapomniałam, że mam inaczej na imię. Przyszedł taki moment, że stwierdziłam, iż trzeba to uporządkować. W 45. roku życia stwierdziłam, że zrobię to. I poczułam wielką ulgę - przyznała podróżniczka.

Sonia Bohosiewicz – leniwa żona w kuchni

Aktorka sama siebie określa „leniwa żona w kuchni”. Czym to się objawia? Sprawdziła to Basia Pasek. - Cały myk polega na tym, że jestem leniwa na tyle, że muszę coś zrobić szybciuteńko. Nie interesują mnie długie, skomplikowane przepisy – zdradziła Sonia. Aktorka i dziennikarka przygotowały razem pancakes z owocami.