Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Izabela Jabłońska wyjaśniła na czym polega szczotkowanie ciała i jak prawidłowo je wykonać. Jakie są zalety takiego zabiegu?

„Zakochani po uszy” – już dzisiaj wielki ślub!

Aktorzy Katarzyna Grabowska i Michał Meyer opowiedzieli o serialu „Zakochani po uszy”. Bohaterowie, których grają, staną na ślubnym kobiercu. Jakie będą ich dalsze losy?

Niezapomniana przysięga małżeńska

Agnieszka Porycka i Grzegorz Porycki powiedzieli o swojej przysiędze małżeńskiej. – Ja się śmiałam i płakałam - powiedziała Porycka. Wedding plannerka Kamila Romanow opowiedziała o stresujących momentach dla pary podczas ślubu i wesela. Żona Tomasza Aleksandra Sewerynek-Barszcz zdradziła, jak wyglądała jej przysięga.

Na planie zdjęciowym z Dorotą Szelągowską

Dorota Szelągowska zaprosiła kamerę „Dzień Dobry TVN” za kulisy swojego nowego programu „Totalne Remonty Szelągowskiej”. – Już nie sami bohaterowie się zgłaszają, tylko są zgłaszani przez ludzi, dla których zrobili coś dobrego – powiedziała. – Znamy się już tyle lat, bywało różnie, ale wiemy już o sobie na tyle dużo, że wiem, że czasami nie mogę zbyt zaczepny być dla Doroty, a czasami jest potrzebne, żeby rozładować atmosferę – dodał stolarz Darek Wardziak. – Mamy wspólny cel, chcemy pomóc – zaznaczył architekt Dominik Ćwiek.

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Kuchnia na cebulkę

W kuchni programu Piotr Kucharski zdradził przepisy na potrawy z cebulą. Co przygotował kucharz?

Lavina w utworze „Marsz na bal”

Na scenie programu wystąpił zespół Lavina w piosence „Marsz na bal”.