Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Czy pracodawca może nas zwolnić wysyłając maila? W „Dzień Dobry TVN” powiedział o tym Przemysław Ligęzowski, radca prawny. O czym warto pamiętać?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Polka na czele misji OBWE w USA

Urszula Gacek to szefowa misji obserwacyjnej OBWE w Stanach Zjednoczonych, która będzie obserwowała wybory prezydenckie. – My stoimy z boku i obserwujemy to, co się dzieje – powiedziała. – Sam sposób oddawania głosu stał się tematem politycznym – zaznaczyła. Głosowanie korespondencyjne jest dobrze znane obywatelom USA. Dlaczego w tym roku wzbudza tyle emocji? – Trzeba pamiętać, że każdy z pięćdziesięciu stanów ma własne prawa wyborcze – dodała. – Wiele stanów po raz pierwszy testuje głosowanie korespondencyjne – powiedziała. Jak panemia koronawirusa wpłynęła na pracę OBWE?

Projekt „Usłysz mój głos”

Mateusz Rekłajtis to fotograf i dokumentalista. – Na Białoruś przyjechaliśmy kilka dni przed wyborami – powiedział. – Chcieliśmy być osobami z zewnątrz, które tam pojadą i przywiozą ze sobą świadectwo, materiał, gdyby okazało się, że głos Białorusinów miał nie dotrzeć za granicę – dodał. Na czym polega projekt „Usłysz mój głos”?