Dzień Dobry TVN

sezon 24

Dzień Dobry TVN

Firmę Zawieruszynski Originals z Minnesoty zna każdy kolekcjoner i admirator lalek. Z pracowni w Minneapolis porcelanowe i winylowe cacka trafiają na cały świat. Założyciele marki to polskie małżeństwo ze Stalowej Woli. Na czym polega wyjątkowość tworzonych przez nich lalek? O tym opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Weronika Buczek – pasjonatka, która daje lalkom drugie życie

Weronika Buczek od dwudziestu lat zbiera lalki i nadaje im drugie życie. Skąd wzięła się ta pasja? Część swojej imponującej kolekcji renowatorka pokazała w „Dzień Dobry TVN”. W jaki sposób odnawia poszczególne lalki?

Jakie właściwości ma pigwa?

Pigwa to owoc, który w okresie jesienno-zimowych zachorowań powinien stać się obowiązkowym składnikiem diety. Zawiera bowiem dużo witaminy C i nie tylko. Jakie ma właściwości zdrowotne? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała Agnieszka Cegielska.

Dominika Matysiak i jej przepisy prosto z dżungli

Dominika Matysiak przed wybuchem pandemii koronawirusa wyjechała na Sri Lankę. Na wieść o covidzie postanowiła zostać na rajskiej wyspie. Jakie słodkości opanowała do perfekcji podczas swojego pobytu? Przepisem na pyszne bułeczki kardamonowe podzieliła się w kuchni programu.

Karolina Szczurowska feat. Antek Smykiewicz w piosence „Poranna”

Finalistka polskiego talent show Karolina Szczurowska zaprosiła niedawno do współpracy Antka Smykiewicza. Wspólnie nagrali oni utwór „Poranna”, który jest zapowiedzią premiery debiutanckiej płyty wokalistki, która ukaże się już tej jesieni. Piosenkę wykonali na scenie „Dzień Dobry TVN”.