Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Teresa Grzywocz pracowała w największych i najbardziej egzotycznych liniach lotniczych. Miała okazję poznać również trasy czarterowe i menedżerskie jety. W „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o swojej nowej książce „Opowieści pokładowe. Prawdziwe życie na wysokościach”. Za co kocha swoją pracę?

Diana Kautz i prognoza pogody

Prosto z Wrześni Diana Kautz opowiedziała o prognozie pogody na weekend. Czy czeka nas ochłodzenie? Pogodynka spotkała się również na miejscu z bokserem Damianem Wrzesińskim.

Dr Karolina Pierzynowska i nadzieja na wyleczenie Alzheimera i Huntingtona

Dr Karolina Pierzynowska ma niespełna 30 lat. Jest naukowcem i nauczycielem akademickim Katedry Biologii Molekularnej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego z olbrzymią pasją i ambicjami. Jej główną dziedziną zainteresować są choroby neurodegeneracyjne, takie jak Alzhaimer czy Huntington. O swojej pracy specjalistka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Szpinakowa kuchnia Sebastiana Olmy

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma przedstawił swoje przepisy ze szpinakiem w roli głównej. Jak zrobić szakszukę ze szpinakiem?

Leepeck i Wojciech Mazolewski w piosence „Marsjanie”

Na scenie „Dzień Dobry TVN” znani muzycy Leepeck i Wojciech Mazolewski wykonali utwór „Marsjanie”. Piosenka to nowy singiel zapowiadający drugi album Leepeck’a o tytule “Na Mnie Już Czas”.