Dzień Dobry TVN

sezon 47

Dzień Dobry TVN

Tomasz Orzechowski został kolejnym uczestnikiem programu „Milionerzy”, który udzielił poprawnej odpowiedzi na wszystkie 12 pytań i sięgnął po główną nagrodę. Na co przeznaczył pieniądze? - Połowę już wydałem, ponieważ kupiłem mieszkanie w Szczecinie. Nigdy tam nie byłem, ale ja często rzucam wszystko, aby zacząć coś od nowa - powiedział zwycięzca. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” zdradził, że quizy to jego pasja. Z jakimi teleturniejami miał już styczność? Jaki jest jego sposób na wygraną?

Odwiedzamy Centrum Nauki i Zmysłów w Krakowie

Bartek Jędrzejak w dzisiejszym programie wybrał się do do magicznego świata nauki, zmysłów, wrażeń i iluzji w Krakowie. Korzystając z okazji, prezenter przedstawił prognozę pogody. Jakie temperatury nas czekają? Co łączy muzykę i fizykę?

Dbaj o szyję i dekolt

Ochrona przeciwsłoneczna to niezbędny element naszej codziennej pielęgnacji skóry. Stosowanie filtrów znacząco opóźnia procesy starzenia, warto więc pamiętać, by nakładać kosmetyk nie tylko na twarz, ale również na szyję i dekolt. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” dermatolog dr Agnieszka Bliżanowska wyjaśniła, jakie efekty może przynieść omijanie tych partii. - Twarz nie kończy się na brodzie. Mówiąc o pielęgnacji, nasza twarz powinna urywać się na dekolcie - powiedziała ekspertka medycyny estetycznej. Jak odpowiednio zadbać o nasze ciało? Jakie metody zaproponowała dr Bliżanowska?