Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Jak Kobuszewski był aktorem teatralnym, telewizyjnym i filmowym, reżyserem teatralnym, artystą kabaretowym oraz satyrykiem. Zmarł 28 września 2019 roku. W „Dzień Dobry TVN” artystę wspominała rodzina oraz koleżanki z pracy. – Na scenie tata był niezwykle dowcipny, żartobliwy, natomiast w domu był człowiekiem poważnym – powiedziała córka Kobuszewskiego Marianna Kobuszewska-Bieske. – Miał w sobie niewymuszoną elegancję – zaznaczyła Lucyna Malec, aktorka. Jakie były początki kariery Kobuszewskiego?

Wspomnienie Jana Kobuszewskiego

W studiu programu gośćmi byli najbliżsi członkowie rodziny Jana Kobuszewskiego: córka Marianna Kobuszewska-Bieske, siostrzenica Hanna Faryna-Paszkiewicz i chrześniak Jan Faryna. – Rozśmieszał nas, rozładowywał napięcia – powiedziała Kobuszewska-Bieske. Faryna-Paszkiewicz opowiedziała też o biografii Kobuszewskiego. Jak wspominała pracę na książką?

Fascynująca wystawa z eksponatami NASA

Dorota Gardias wybrała się na wystawę kosmonautyki „Cosmos Discovery Space Exhibition”. Można tam zobaczyć: podzespoły statków kosmicznych, historyczne elementy wyposażenia kosmonautów i stację orbitalną MIR w skali 1:1.

Włoska fiesta

W kuchni programu Matteo Brunetti zdradził różne przepisy na lasagne. Jak zrobić lasagne z grzybami?