Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

"BrzydUla" po 11 latach wraca na ekrany, a w serialu nie zabraknie interesujących wątków. Jednym z nich jest powrót jednego z bohaterów. Fani produkcji na pewno doskonale pamiętają, kim był w życiu Uli Cieplak. O kim mowa? O swoich rolach w nowym sezonie serialu, w „Dzień Dobry TVN”, opowiedzieli aktorzy: Julia Kamińska i Aleksandar Milićević.

Jakie nowe ograniczenia pojawiły się dla nieletnich graczy w Chinach?

Chiński rząd walczy z uzależnieniem dzieci i młodzieży od gier. Od poniedziałku 30 sierpnia osoby poniżej 18. roku życia mogą brać udział w rozgrywkach online jedynie między 20 a 21 w piątki, soboty, niedziele oraz dni wolne od nauki szkolnej. Skąd takie radykalne zmiany? Na to pytanie w "Dzień Dobry TVN" odpowiedział ekspert ds. nowych technologii dr Maciej Kawecki.

Podwodne szachy w Andrychowie

Szachy to obecnie jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. Ostatnio nauczycielka Magdalena Kubalka-Pluta z Andrychowa wpadła na pomysł, by zorganizować turniej szachów podwodnych dla nastolatków. Uczniowie podjęli wyzwanie. Podczas rozgrywek odwiedził ich dziennikarz „Dzień Dobry TVN” Robert Stockinger.