Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Jak radzić sobie z obfitymi miesiączkami?

Zbyt obfite miesiączki to zmora wielu kobiet. Długie i zbyt obfite krwawienia w czasie owulacji są przyczyną złego samopoczucia i stresu. Nie należy zwlekać z wizytą u lekarza – zbyt obfity okres może być oznaką poważnych chorób ginekologicznych. W „Dzień Dobry TVM” o problemie i jego możliwych przyczynach opowiedziała ginekolog dr Anetta Karwacka.

Jak powinien być przygotowany autokar do przewożenia dzieci zimą?

Ferie w Polsce trwają, a wraz z nimi liczne wycieczki szkolne. Jak powinien być przygotowany autobus do przewożenia dzieci zimą? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział rzecznik policji w Zakopanem Roman Wieczorek. – Sprawdzamy stan trzeźwości kierowcy, sprawdzamy dokumenty wymagane – wyjaśnił.

Przepis na pastę twarożkową Darii Ładochy

Daria Ładocha zaprezentowała swój przepis na pastę z koziego twarożka z grzanką. - Jeżeli zostanie nam kawałek awokado, możemy go spokojnie dodać do takiej pasty – wyjaśniła. Jakich świeżych ziół użyła w tym przepisie?

Czy zostawiać młodsze dzieci pod opieką starszych?

Rodzice często powierzają opiekę nad młodszymi dziećmi starszemu rodzeństwu. Czasami wbrew ich woli. W jakim wieku dzieci są na tyle dojrzałe, by móc opiekować się młodszym rodzeństwem? Psycholog kliniczna z Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie Marta Bąkowska opowiedziała o tym zjawisku.