Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Zwyciężczyni „Projektu Lady” tuż po powrocie z Oxfordu

Magdalena Lubacz to zwyciężczyni „Projektu Lady”. W nagrodę pojechała do Oxfordu, aby szlifować język angielski. – To chyba najlepsze, co mogło mnie spotkać w życiu – zdradziła. – Magda jest naszą dumą i wizytówką – podkreśliła prowadząca program Małgorzata Rozenek-Majdan. – Ten program naprawdę pomaga poczuć się pewnymi siebie, wartościowymi kobietami  - dodała.

Świąteczne spotkanie Fundacji TVN w Centrum Zdrowia Dziecka

W Klinice Pediatrii odbyło się świąteczne spotkanie z dziećmi zorganizowane przez Fundację TVN „Nie jesteś sam”. – Wystarczył jeden mail i jesteśmy – powiedziała Patricia Kazadi, wokalistka. – Jest cudnie, bo jest wesoło – dodała Agnieszka Woźniak-Starak, dziennikarka. Jakie atrakcje były przygotowane dla dzieci?

Sposób na szybkie danie – ciasto francuskie

Blogerka kulinarna Daria Ładocha zdradziła w kuchni programu przepisy na szybkie dania z ciastem francuskim. Jak przygotować jajka w cieście francuskim?

Mateusz Damięcki w roli Mikołaja

Mateusz Damięcki zdradził, co przygotował dla swojego synka z okazji Mikołajek. Dlaczego w filmie „Miłość jest wszystkim” bohater, w którego wcielił się aktor, przebrał się za Świętego Mikołaja?

Qczaj motywuje do ćwiczeń

Dominika to mama czwórki dzieci. Każde jej dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie. Jakie ćwiczenia zaproponował jej trener Qczaj?