Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Kryzys w związku dopada wiele par, ale czy istnieje syndrom czwartego i siódmego roku bycia razem? Na to pytanie w „Dzień Dobry TVN” odpowiedzi udzielili: autorka bloga SuperStyler Marta Lech-Maciejewska i jej mąż Jan Lech oraz psychoterapeuta z Centrum Terapii Dialog Jakub Zając.

„Warsaw Sirens” – pierwsza w Polsce kobieca drużyna futbolu amerykańskiego

Pod koniec 2012 roku w Warszawie, grupa odważnych dziewczyn z zamiłowaniem do futbolu amerykańskiego, dokonała historycznej decyzji. Stworzyły pierwszą w Polsce kobiecą drużynę futbolu amerykańskiego – „Warsaw Sirens”. Jakie sukcesy mają na koncie? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziały zawodniczki drużyny - Aleksandra Soroczyńska i Mahalia Bunch.

Piotr "Jaszczur" Śnieguła - pobił rekord polski w grze na butlach gazowych

18 sierpnia w Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek w Katowicach odbyła się udana próba ustanowienia Rekordu Polski na najdłuższy maraton gry na tank drumach. Był to pierwszy koncert zagrany na instrumentach zrobionych z butli po gazie w słynnej Hali Spodek. Jaki był przebieg tego wyjątkowego wydarzenia? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedział rekordzista i kompozytor Piotr "Jaszczur" Śnieguła.

Natalia Maszkowska i dania z wczorajszego rosołu

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Natalia Maszkowska przygotowała pyszne dania z niedzielnego rosołu. Jak zrobić muffiny z makaronu rosołowego?

Jak zadbać o swoją skórę po wakacjach?

Skóra po lecie bardzo często wymaga specjalnej pielęgnacji. Aby przyspieszyć jej regenerację, warto wykonać peeling. Jak go przygotować? Kiedy taki zabieg można wykonać samemu, a kiedy lepiej skorzystać z pomocy specjalisty? Na ten temat w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała kosmetolog Anna Salomon.