Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Nie każdy marzy o mieszkaniu w nowym budownictwie, czy domu na prestiżowym osiedlu. Dorota i Indulis Kreslins wspólnie wyremontowali stary budynek, podkreślając jego wyjątkowy charakter. W dzisiejszym programie opowiedzieli o swoim ulubionym miejscu na ziemi.

„Usterka”, czyli przygody z fachowcami

Dominik Strzelec po trzech latach wraca, jako prowadzący program „Usterka”. W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział o tym, czy od tamtego czasu coś się zmieniło na rynku budowlanym. Jak znaleźć dobrego fachowca?

Serwis informacyjny

Dagmara Kaczmarek-Szałkow prosto ze studia „TVN24” przedstawiła skrót najważniejszych informacji z kraju i świata.

W kuchni rządzi śliwka

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma zdradził przepis na naleśniki z dżemem śliwkowym. Jak je przygotować?

Wielki finał Festiwalu Kina Niezależnego w Krakowie

Tegoroczny Mastercard OFF CAMERA dobiegł już końca. Jak sprawdziła się hybrydowa formuła festiwalu? Kto otrzymał statuetki? Jaka atmosfera panowała wśród aktorów?

Sukces „Amatorów” na Festiwalu Kina Niezależnego

Film „Amatorzy” w reżyserii Iwony Siekierzyńskiej poruszył serca widzów i został tegorocznym laureatem Konkursu Polskich Filmów Fabularnych, a jego twórcy otrzymali Nagrodę Dominika Kulczyk Productions. W Krakowie Marcin Sawicki spotkał się dziś z nimi, by porozmawiać o towarzyszących im emocjach po tym wyjątkowym wydarzeniu.