Dzień Dobry TVN

sezon 47

Dzień Dobry TVN

Nietypowy klient pojawił się w jednym z marketów w Jaworze na Dolnym Śląsku. Czterolatek wyszedł sam z jednego z przedszkoli, aby przed swoimi urodzinami kupić jeszcze słodycze oraz zabawki na przyjęcie. Na szczęście chłopca szybko zauważył ochroniarz i zaniepokojony zadzwonił na policję. Jak samodzielnie udało mu się opuścić przedszkole?

Ninja do potęgi dziewiątej

Szymon Berentowicz to 9-letni chłopiec, który na co dzień trenuje sporty typu Ninja. Dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” postanowił ustanowić nowy rekord Polski w wiszeniu na drążku. Najdłuższy zwis obecnie należy do Wojciecha Sobierajskiego, który w 2021 roku uzyskał wynik 22 minuty i 45 sekund. Jaki wynik planuje osiągnąć na naszej scenie mały sportowiec?

Orientalna pogoda

Bartek Jędrzejak w dzisiejszym programie, aby uciec przed deszczową pogodą wybrał się w podróż po Oriencie. Muzeum Azji i Pacyfiku jest jedynym w Polsce miejscem posiadającym zbiory poświęcone wyłącznie kulturom krajów Azji, Oceanii oraz Australii. Korzystając z okazji prezenter zdradził najnowsze informacje na temat warunków meteorologicznych. Jakie temperatury nas czekają?

Jakie kapciuszki na małe nóżki?

Kompletna wyprawka szkolna jest niezbędna każdemu uczniowi. Składają się na nią nie tylko akcesoria potrzebne podczas zajęć, ale i kapcie. Jak wybrać najlepsze? O tym dziś w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział fizjoterapeuta, Paweł Zawitkowski. - Odpowiednie buty muszą być leciutkie i bardzo dobrze przylegać do stopy. Najgorsze są tak zwane błędy przeszłości, czyli buty korekcyjne - wyznał specjalista. Dlaczego powinniśmy zrezygnować z wyboru takich kapci?