W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Sebastian Olma pokazał kilka przepisów na szybki obiad, który przygotujemy w pół godziny. Jakich składników potrzebujemy do zielonej pasty z brokułami?
Architekt Krzysztof Grześków mieszka w nietypowym mieszkaniu, które sam dla siebie zaprojektował. Udało mu się przebudować 22. metrowy lokal w starej kamienicy, w którym zabudował przylegający do niego taras, dzięki czemu powstało ponad czterdziestometrowe mieszkanie. Jaki jest efekt końcowy?
Trwająca na całym świecie pandemia w znacznym stopniu wpłynęła na tryb pracy wielu osób. Coraz częściej z biur przenosimy się na „home office”, by wykonywać swoje obowiązki zdalnie. Niestety cierpi na tym nasz kręgosłup. Jak dbać o prawidłową postawę podczas wielu godzin spędzonych przed komputerem?
W związku ze zbliżającym się Finałem WOŚP, bracia Collins postanowili przekazać na licytację wyjątkowy egzemplarz samochodu – auto wzorowane na modelu Chucka Norrisa.