Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Na czym polega sztuka masażu dźwiękiem? Czy istnieją badania, które potwierdzają skuteczność tej metody? Kto może poddać się takiemu zabiegowi, a dla kogo nie jest wskazany? O dźwiękach, które koją i masują opowiedzieli Rafał Majewski i Ewa Meissner.

Prognoza pogody

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody.

Szkodliwy poradnik promuje bicie dzieci

W ostatnich dniach media obiegł fragment książki, dotyczącej wychowania dzieci, który jest „instrukcją” wymierzania kar cielesnych. Po proteście internautów wydawnictwo wycofało książkę ze sprzedaży. – Klaps nie jest skuteczną metodą wychowawczą. Dziecko, które jest bite, w momencie, kiedy przeżywa strach, silne i trudne emocje, nie uczy się – powiedziała Marta Skierkowska z fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.

Konin pomaga Australii

Mieszkańcy Konina postanowili wesprzeć Australię i od dwóch tygodni szyją torby dla chorych zwierząt, które ucierpiały w pożarach. Dlaczego postanowili pomóc?

Tolerancja i kontrowersja na deskach teatralnych

Wczoraj odbyła się premiera spektaklu promującego tolerancję i akceptację dla wszelkiego rodzaju inności „Czarno to widzę”, którego producentką jest Omenaa Mensah. – Drugi cel to zebrać pieniądze dzięki temu spektaklowi, aby skończyć szkołę, którą buduję w Ghanie od ponad dwóch lat – powiedziała.

Czy Katarzyna Glinka szykuje się do ślubu?

Ostatnio na Instagramie Katarzyna Glinka zaprezentowała się w białej sukni od Violi Piekut. Czy to oznacza, że aktorka wkrótce stanie na ślubnym kobiercu?

Plotki z życia gwiazd

Barbara Pasek sprawdziła, co jeszcze słychać w świecie gwiazd.

Najlepsza położna w Polsce

Janina Frączek to niezwykła położna 32-letnim stażem, dzięki której na świecie pojawiło się kilkadziesiąt dzieci. Pacjentki ją uwielbiają. Dzięki nim zwyciężyła w plebiscycie „Położna na medal”. Jak czuje się z tym wyróżnieniem i co według niej jest najważniejsze podczas porodu?