Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

To będzie dobry dzień – upychanie Prokopa do windy

Narzekamy, że jeździmy w zatłoczonych tramwajach i autobusach, ale okazuje się, że w japońskim metrze jest o wiele gorzej. Nawet jest specjalna osoba, która pomaga pasażerom zmieścić się w wagonie. Funkcja ta ma nazwę oshiya, czyli upychacz.

Izabela Janachowska w ciąży

Mateusz Hładki z „Dzień Dobry TVN” spotkał się z Izabelą Janachowską, która spodziewa się dziecka. – Ten ogrom pozytywnych emocji, które otrzymałam i gratulacji przekroczył moje najśmielsze oczekiwania – powiedziała. Jakie imiona rozważa dla swojego dziecka?

Co nowego w świecie gwiazd?

Mateusz Hładki zdradził w studiu programu najnowsze newsy ze świata show-biznesu. Czy zespół Maanam wraca na scenę? Cristiano Ronaldo został skazany za unikanie płacenia podatków. Jaką karę wymierzył mu sąd w Madrycie. Czy to prawda, że Maja Sablewska spotkała się z Victorią Beckham?

Kasia Smutniak – polska gwiazda włoskiego kina

Paolo Sorrentino nakręcił film „Oni”, w którym zagrała Kasia Smutniak. – Ja na planie czułam się, jakbym była we śnie – powiedziała aktorka w rozmowie z Mateuszem Hładkim. Jak czuła się w odważnych scenach? Zdradziła też w jaką akcję się zaangażowała we Włoszech. O czym jest film „Słodki koniec świata”?