Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Piotr Małachowski, dwukrotny srebrny medalista olimpijski w rzucie dyskiem, zakończył swoją sportową karierę. Czego syn też będzie sportowcem?

Buldog francuski – pies o uroczym spojrzeniu

- W tym niewielkim ciałku drzemie ogromna energia – powiedziała Anna Rusinowska, lekarz weterynarii i właścicielka hodowli buldogów francuskich. Jaka jest historia tej rasy? Na co uważać przy opiece nad takim psem?

Jak zaprzyjaźnić ze sobą zwierzaki?

Jak zaprzyjaźnić ze sobą zwierzęta? Powiedziała o tym behawiorystka zwierzęca Sonia Maciuszek. Jak naszego psa oswoić z nowym zwierzakiem? – Trzeba przygotować do tego, nie zaskoczyć go tym – zaznaczyła. – Raczej sprawdzają się pary, które są podobne w gabarytach, w podobnych temperamentach – dodała. Jak zapoznać psa z kotem i kota z psem?

Pracowicie jak w ulu

Diana Kautz odwiedziła skansen w Swarzędzu. Co tam jest do zwiedzenia?

„Top Model” powraca po raz dziesiąty

Jurorzy programu „Top Model” opowiedzieli, jak uczestnicy zmieniali się na przestrzeni lat. To druga edycja, gdzie zgłoszenia do programu są online. – Każdy może sobie poprawić zdjęcie, a nawet film – powiedział Marcin Tyszka. – Zdarzało się tak, że dostawaliśmy zgłoszenia długiej, pięknej gazeli ,a potem okazywało się, że ma o 30 centymetrów mniej – dodał.

Co słychać u Kuby Szmajkowskiego?

Kuba Szmajkowski znany jest głównie z występowania z zespołem 4Dreamers. Czy stawia teraz na karierę solową? Jaki jest jego nowy singiel? Wokalista swój nowy utwór wykonał na scenie „Dzień Dobry TVN”.