Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Niektórzy ojcowie wybierają bycie surowymi, a inni zostawiają tą rolę kobietom. Jaki mężczyzna będzie dobrym ojcem dla swoich dzieci? Na jakie cechy charakteru warto zwracać uwagę przy wyborze partnera? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli: psychoterapeutka i blogerka Izabela Markiewicz oraz dziennikarka Lidia Piechota.

Kulisy życia aktorów. Jak wygląda ich codzienność?

"Szkoła filmowa" to zapis pasjonujących wywiadów, przeprowadzonych przez Kingę Burzyńską z najwybitniejszymi polskimi aktorkami i aktorami różnych pokoleń. Skąd wziął się pomysł na tego typu książkę? Jakich aktorów wybrała autorka? O tym opowiedziała podczas premiery drugiej części swojego dzieła. – Kinga jest bardzo uroczą rozmówczynią – wyjaśniła aktorka Jowita Budnik.

Dania w kolorach jesieni według Piotra Kucharskiego

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski pokazał, jak przygotować faszerowane pomidory. – To co wydrążyłem z pomidorów dodaję do ryżu – wyjaśnił. Jakie jeszcze dania zaproponował?

Nagrody „Okulary ks. Kaczkowskiego” zostały rozdanie

We wrześniu w Sopocie w Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Kameralnej odbyła się gala nagrody “Okulary ks. Kaczkowskiego. Nie widzę przeszkód”. Zwycięzcą I edycji ogólnopolskiej nagrody został Paweł Grabowski, a miejsce II i III zajęli Jolanta Bobińska i Paweł Bilski. Jaki cel przyświeca tej akcji? O gali opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” jej laureaci i organizatorzy.