Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Gościem „Dzień Dobry TVN” był Mariusz Mioduski, lekarz pogotowia, który podczas pełnienia dyżuru został rażony laserem w oczy. W konsekwencji doznał urazu siatkówki, istnieje 50% szans na powrót do zdrowia. – Chciałbym uświadomić wszystkim ludziom, jaką niebezpieczną zabawką jest laser. Tak naprawdę laser o niewielkiej mocy może oślepić pilota, może oślepić załogę, może spowodować katastrofę – powiedział lekarz.

Najlepsza pogoda pod słońcem

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody na cały dzień.

Reggaeside w piosence „Wake me up before you go-go”

Na scenie „Dzień Dobry TVN” zespół Reggaeside wykonał utwór „Wake me up before you go-go”.

Szkolne przytulanie na dzień dobry

W szkole w Łęknicy dzieci mają możliwość wyboru sposobu przywitania: przytulenie, przybicie „piątki”, zbicie żółwika, podanie ręki czy taniec. Nauczycielka Julita Janza-Szik opowiedziała o tym, skąd wziął się ten pomysł i jakie efekty wychowawcze przynosi.

Jak sprawdzić, czy zabawka jest bezpieczna?

Czy wszystkie zabawki dla dzieci dostępne na rynku są bezpieczne? Jak można to zweryfikować? Jak czytać oznaczenia na produktach? Gdzie kupować zabawki? Na te pytania odpowiedziała Magdalena Kordaszewska, ekspert ds. zabawek i produktów dla dzieci.

Za kulisami premiery teatralnej z Anną Czartoryską-Niemczycką

Anna Czartoryska-Niemczycka zdradziła Agnieszce Jastrzębskiej, jak przygotowywała się  do premiery spektaklu „O co biega”. Czy aktorka ma jakieś rytuały?

Niezwykła siła kobiet

„Era Nowych Kobiety” to ruch społeczny zainicjowany przez Joannę Przetakiewicz. Jeszcze w listopadzie zrzeszał 30 kobiet, teraz na całym świecie łączy pół miliona. Co sprawiło, że kobiety dołączyły do tej inicjatywy i co dają im te spotkania?

Co słychać w świecie gwiazd?

Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, co wydarzyło się w świecie gwiazd. Otylia Jędrzejczak zdradziła płeć i imię drugiego dziecka. A klan Królikowskich powiększył się.