Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Ela Żubrowska jest projektantką biżuterii, którą pokochały francuski. Swoją pierwszą pracownię otworzyła w Paryżu. Piotr Wojtasik spotkał się z artystką, która opowiedziała o początkach też przygody oraz o tym, w jaki sposób powstają te przepiękne ozdoby.

Jak czyścić biżuterię?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Joanna Bruzga pokazała kilka sposobów na przywrócenie pięknego wyglądu naszej biżuterii. Ekspertka zdradziła metody na wyczyszczenie zarówno srebra, jak i złota.

Pyszne śniadaniowe racuszki

W dzisiejszej kuchni programu Kasia Bukowska zdradziła przepis na pyszne racuszki z jabłkami. Jak je przygotować?

Pastelowe mieszkanie Oli

Kasia Jaroszyńska odwiedziła Aleksandrę Kamińską, która ma słabość do pastelowych kolorów i to właśnie one królują w jej mieszkaniu. Właścicielka bardzo ciekawie zagospodarowała ściany, robiąc z nich małe galerie oraz wykorzystała nietypowe ozdoby, takie jak papierowe rozetki, które dotychczas zarezerwowane były na imprezy.

Wycieraczki nie muszą być nudne

W kawiarence „Dzień Dobry TVN” Ewa Mierzejewska zaproponowała różne modele wycieraczek zewnętrznych i wewnętrznych. Czy na rynku są dostępne dywaniki zrobione z recyklingu, dzięki którym możemy dbać o środowisko? Ekspertka zdradziła, które wzory są teraz najmodniejsze.