Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym studiu „Dzień Dobry TVN” Monika Kołodyńska opowiedziała o tym, w jaki sposób dbać o bieliznę, by nie niszczyła się w zawrotnym tempie. Brafitterka pokazała specjalne pojemniki, w których umieszcza się biustonosze, podczas prania w pralce. O czym trzeba pamiętać i jakich detergentów najlepiej używać?

Serce na talerzu

Karolina i Maciej Szaciłłowie przedstawili dzisiaj swoje propozycje na dania, które dobrze wpłyną na nasze zdrowie, a przede wszystkim zadbają o nasze serce. Jakie przepisy zdradzili?

Jak wynająć mieszkanie, by nie pójść z torbami?

Wynajem mieszkania, zwłaszcza dla studentów jest nie lada wyzwaniem. Znalezienie okazyjnej ceny, za lokal w dobrym standardzie i lokalizacji graniczy z cudem. Oferty w internecie są niekiedy zaskakujące i trzeba dużo czasu poświęcić, by znaleźć odpowiednią. W studiu programu radca prawny Paweł Janc podpowiedział, na co trzeba zwracać uwagę w trakcie podpisywania umowy z najemcą.

Kulisy powstawania czołówki programu Top Model

Jakob Kosel wybrał się za kulisy programu Top Model. Tym razem czołówka nagrywana jest na  basenie w Pałacu Kultury. Jaką wizję miał reżyser? W studiu „Dzień Dobry TVN” Marcin Tyszka opowiedział o tym, czego możemy się spodziewać w tej edycji. Czy coś nas zaskoczy?