Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Julia Łupij i Patryk Łojek pływają na wakeboardzie. - Trenuję od 2013 roku i nie boję się samego wpadania do wody - powiedziała Łupij. – Ostatnie dwa lata doprowadziły do tego, że nasze dzieciaki są już w czołówce europejskiej, a to jest też czołówka światowa – zaznaczył Marek, Łojek, tata Patryka, trener wakeboardu. – Start na zawodach daje mi motywację do następnych treningów – podkreślił Łojek. Za co lubią ten sport? Czy jest to kosztowna dyscyplina?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak z "Dzień Dobry TVN" rozmawiał ze specjalistą ds. żywienia dr Katarzyną Zadką na temat żywienia dzieci. Jak zachęcić dzieci do jedzenia?

Atak lodówkowych podżeraczy!

Wspólna lodówka w pracy nie zawsze oznacza wspólne jedzenie, które tam się znajduje. Jakie są sposoby na lodówkowych podżeraczy?

Lodówkowi podżeracze w pracy

Skąd bierze się podjadanie cudzych produktów z lodówki w pracy? - Badania pokazują, że mamy większą tendencję do podkradania czegoś, co nie jest literalnie pieniędzmi – zaznaczył Miłosz Brzeziński, coach. Co można powiedzieć o pracownikach patrząc na ich wspólną lodówkę?