Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

W kuchni „Dzień Dobry TVN” zwyciężczyni 7. edycji programu MasterChef Ola Nguyen zaprezentowała wspaniały przepis na szybkiego kurczaka. W jaki sposób go filetować?

Serwis informacyjny

Jakub Porada przedstawił najważniejsze fakty z Polski i świata.

Radziwiłowicz onieśmiela

Jerzy Radziwiłowicz to polski aktor, który współpracował z najwybitniejszymi reżyserami. Wcielił się w pierwszoplanowe role w tak ważnych filmach, jak „Człowiek z marmuru” i „Człowiek z żelaza” reżyserii Andrzeja Wajdy. Teraz pojawił się w drugim sezonie serialu „Pułapka”, jako adwokat Warski. Jak odbierają go koledzy po fachu i jak wygląda praca na planie z tak utalentowanym aktorem?

Jerzy Radziwiłowicz wpadł w „Pułapkę”

W studiu programu Jerzy Radziwiłowicz opowiedział o swojej aktorskiej karierze oraz zdradził, które role najbardziej sprawiają mu przyjemność. Wspomniał również, jak wyglądała jego współpraca z jednym z najsłynniejszych reżyserów, Andrzejem Wajdą. Jak aktor odnajduje się na planie serialu „Pułapka”? Czy coś zaskoczyło go w trakcie produkcji?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak odwiedził podwarszawskie Rajszewo, gdzie odbyły się finał największego w Polsce turnieju golfowego. Jeden z najlepszych golfistów w swojej kategorii Tomasz Iwan opowiedział o swojej pasji. Prezenter przedstawił również prognozę pogody na dziś.

Oko w oko z rekinem

W wodach południowoafrykańskich pływa najwięcej gatunków rekinów na świece, łącznie ponad 200. Martyna Wojciechowska odwiedziła niezwykłą nastolatkę Ellę Adison w RPA, której największą pasją jest nurkowanie z rekinami. Jej rodzice Gail i Mark są instruktorami nurkowania, a jej matka chrzestna Julie Andersen założyła Shark Angels, organizację ratującą rekiny. To dzięki nim dziewczyna postanowiła poświęcić swoje życie ratowaniu tych niezwykłych stworzeń. Jakie tajemnice kryją w sobie rekiny?

Rekiny przyjaciółmi człowieka?

W studiu programu podróżniczka i prowadząca program „Kobieta na krańcu świata” Martyna Wojciechowska opowiedziała o swojej wizycie w RPA, gdzie poznała życie i zwyczaje rekinów. Czy są zagrożeniem dla człowieka? Jak powinniśmy się zachowywać w momencie spotkania z tymi specyficznymi rybami?