Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Mary McCartney to córka słynnego Beatelsa – Paula McCartneya. Na co dzień zajmuje się fotografią, a pasją do tego zawodu zaraziła ją mama Linda. Fotografka przyjechała do Warszawy na zaproszenie Vogue Polska, by wziąć udział w wystawie „Monochrome & Colour”. Jak pracowało jej się w Polsce? O tym opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”.

Brad Pitt o swojej roli w filmie „Ad Astra”

Do kin wszedł niedawno film w reżyserii Jamesa Graya o tytule "Ad Astra". Głównego bohatera -  astronautę Roya McBride'a zagrał Brad Pitt. O swojej roli aktor opowiedział w rozmowie z Anną Wendzikowską. - Ta rola dużo więcej ode mnie wymagała. Musiałem, tak jak mój bohater, zanurkować w te najbardziej bolesne obszary mojej psychiki – zdradził.

Jaką nową planetę odkryli Polacy?

Ciri, Wolin albo Boruta - tak może nazywać się planeta odkryta przez polskich astronomów pod kierownictwem prof. Andrzeja Niedzielskiego. Na nazwę planety i jej gwiazdy można głosować do końca października tego roku, wybierając spośród siedmiu propozycji, zgłoszonych wcześniej przez Polaków. O polskiej planecie w studiu programu opowiedzieli: prof. Andrzej Niedzielski i przewodniczący konkursu dr Krzysztof Czart.