Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Na kanapach w studiu „Dzień Dobry TVN” aktorka Agnieszka Pilaszewska wraz z córką Karoliną Maciejewską opowiedziały o aktorstwie, jako trudnym, ale bardzo satysfakcjonującym zawodzie. Wyjaśniły również, jak udaje im się połączyć karierę z życiem prywatnym. Dlaczego Karolina zdecydowała się pójść w ślady swojej matki i zostać aktorką? Jaką rolę odgrywa w jej życiu ojciec?

Serwis informacyjny

Jakub Porada przedstawił najważniejsze fakty z Polski oraz świata.

Bill Pullman o roli w filmie „Ukryta gra”

Marcin Sawicki odwiedził Gdynię, gdzie trwa 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Porozmawiał on z Bilem Pullmanem, który jest odtwórcą głównej roli w filmie „Ukryta Gra” reżyserii Łukasza Kośmickiego. Aktor wyznał, że miał niewiele czasu na podjęcie decyzji, czy zagrać w filmie, ale scenariusz zaintrygował go tak bardzo, że zdecydował się na to. Co jeszcze wpłynęło na jego decyzję? Czy Bill Pullman polubił nasz kraj?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz odwiedził Zabrze, gdzie Kraina Kinder Niespodzianki zaprasza małych i dużych fanów do wspólnej zabawy. Porozmawiał również z Magdą Steczkowską, która opowiedziała o spektaklu „Skarb Tropików”. Jakiej pogody możemy się dziś spodziewać?

Kuchnia pełna jesiennych warzyw

Laura Osęka zaprezentowała dania, które można zrobić z jesiennych warzyw. Jak przyrządzić dynię hassleback? Do czego użyć dynię piżmową i hokkaido?

U kucharza Muammara Kaddafiego

Miodrag Djordjevic był kucharzem Muammara Kaddafiego przez ponad 20 lat. Pisarz Witold Szabłowski odwiedził go w jego domu i porozmawiał o trudnej karierze w kuchni dyktatora. Bohater zaprezentował również, jak przyrządzić ulubione danie Kaddafiego.

Jak nakarmić dyktatora?

Witold Szabłowski jest dziennikarzem o reportażystą, który od kilku lat wyszukiwał kucharzy największych na świecie dyktatorów. W efekcie powstała książka „Jak nakarmić dyktatora?” Skąd wziął się pomysł na taką książkę? Jakie miejsca odwiedził autor i jakie historie usłyszał od kucharzy tyranów?