Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Teściowa i synowa. Mieszanka wybuchowa? O swoim relacjach opowiedziały w „Dzień Dobry TVN” Zuzanna Skalska i Marzena Lewandowska. – Myślałam, że zyskam córkę, bo mam tyko jednego syna, ale okazało się, że cały czas dają mi znać, że oni są najważniejszą rodziną – powiedziała. Co jest kluczem do dobrych relacji na linii teściowa i synowa? Jak radzić sobie z konfliktami? Powiedziała o tym psycholog dr Małgorzata Godlewska.

Film „Boże Ciało” podczas 44. Festiwalu Filmowego w Gdyni

Marcin Sawicki spotkał się z aktorkami Elizą Rycembel i Aleksandrą Konieczną, które zagrały w filmie „Boże Ciało” Jana Komasy. – Na festiwalu w Wenecji widownia wstała i zaczęła klaskać, było przepiękne przyjęcie – powiedziała Rycembel. – Nie obraziliśmy żadnych uczuć religijnych i żadnych innych – dodała Konieczna. Czy ten film jest kontrowersyjny?

Filmy na czasie

Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych odbył się bankiet TVN. Jakie produkcje pojawiły się w konkursie głównym festiwalu? Kogo w filmie „Ukryta gra” zagrał aktor Bill Pullman? – Gram szachistę, który jest geniuszem matematycznym – powiedział. – Pojawia się wątek szpiegowski, widzimy jak wielkie siły uderzają w jednostki – dodał. O czym są filmy „Magnezja” i „Sala Samobójców. Hejter”?

Pierwszy tydzień w domu Wielkiego Brata

Prowadząca program „Big Brother” Gabi Drzewiecka opowiedziała o pierwszym tygodniu w domu Wielkiego Brata. – Pracujemy ze świetną ekipą, fantastyczni ludzie – powiedziała. Jak uczestnicy odnaleźli się z życiem pod okiem kamery? Czy są już pierwsze przyjaźnie na planie?