Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Domowe sposoby na zachowanie bieli naszych tkanin

Każdy z nas ma w swoich szafach białe ubrania, obrusy czy pościel. Chcemy, by wyglądały jak nowe przez długi czas. Jak dbać o tkaniny, aby zachować ich oryginalny kolor? Autorka poradników Małgorzata Świgoń zdradziła w „Dzień Dobry TVN” domowe sposoby na odświeżenie bieli.

Jak nauczyć dziecko jeździć na nartach?

Zimowe szaleństwo na stokach nie musi być zarezerwowane wyłącznie dla starszych dzieci. Dla maluchów to też może być świetna zabawa. Co zrobić, by przekonać najmłodszych do jazdy na nartach? W Zakopanem Bartek Jędrzejak rozmawiał z instruktorem narciarstwa. – Zachowujemy się w przypadku własnego dziecka, tak jak byśmy oddawali je do przedszkola – wyjaśnił specjalista.

Pogoda na dziś

W południowej części Polski piękna, mroźna zima. Bartek Jędrzejak zdradził prognozę pogody na najbliższe dni. Czy możemy spodziewać się opadów śniegu?

Makijaż studniówkowy – jakich błędów nie popełniać?

Rozpoczął się sezon studniówkowy. Przed dziewczynami wybór sukienki, dodatków oraz bardzo istotnego elementu, jakim jest makijaż. Marta Gąska pokazała w programie, jakich błędów nie powinno się popełniać. – Często jest też tak, że w ogóle nie dopasowują tego makijażu do całej stylizacji – stwierdziła specjalistka.