Dzień Dobry TVN

sezon 47

Dzień Dobry TVN

Kanon urody i trendy znacząco się zmieniły. Rodzaj uczesania, sylwetka, rysy twarzy i kroje strojów na przestrzeni ostatnich lat przeszły niezwykłą przemianę. Dziś moda stawia na inność. W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli na ten temat model Anatol Modzelewski oraz redaktorka mody Karla Gruszecka. Kto teraz ma szansę na sukces w świecie mody? - Wiek nie jest ograniczeniem, waga, odstające uszy, krótkie włosy, bielactwo, androgeniczna uroda u dziewczyn. Najważniejsze jest, co ktoś ma do powiedzenia - podkreśliła stylistka. Jaki kompleks Anatola okazał się być przepustką do świata mody?

Maciej Stuhr w podwójnej roli na planie serialu „Szadź 3”

Trzeci sezon serialu „Szadź” pojawił się już we wrześniu w serwisie Player. Maciej Stuhr poza tym, że ponownie wciela się w postać głównego bohatera świetnie odnalazł się również w roli reżysera tego kryminału. - Jako aktor Maciek jest bardzo skupiony i cichy, a jako reżyser musi zapanować nad całą ekipą. To jest bardzo ciekawe, przyglądać się, jak z aktora staje się reżyserem - wyznała Anna Cieślak, aktorka. Jak koledzy z planu oceniają podejście Macieja? Jakie zmiany w ich pracy zaszły?

Nauka nie idzie w las

Tomasz Zubilewicz wybrał się dziś do lasu, by odwiedzić szkołę na łonie natury. W jakich zajęciach wziął udział prezenter? Przy okazji przedstawił prognozę pogody na dziś.

Jak wesprzeć mężczyznę w czasie przekwitania?

Andropauza nazywana też męskim przekwitaniem to proces, który przejawia się stopniowym wystąpieniem symptomów związanych z procesami starzenia się organizmu. - Choć nauczyliśmy się, że andropauza zaczyna się po 45. roku życia, później przesunęła się po 40. to dziś mamy do czynienia z nią już w wieku 35 lat - powiedziała dr n. med. Ewa Kempisty-Jeznach, lekarz medycyny męskiej. Czy zanieczyszczenia środowiska naturalnego wpływają na testosteron? Co się z tym wiąże?