Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Ścianki i czerwone dywany są miejscem, gdzie gwiazdy starają pokazać się z jak najlepszej strony, często promując nowe trendy. Nie inaczej było w przypadku Julii Wieniawy, która na gali „Kobieta Glamour” pokazała się zwiewnej kreacji oraz w bardzo delikatnym makijażu. Dlaczego zdecydowała się na taki naturalny look? – Moim zdaniem przejadły się już te mocne makijaże – wyjaśniła aktorka. Które kobiety show-biznesu również promują taki trend?

Polski projektant tworzy biżuterię dla Lady Gagi

Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Basia Pasek miała okazję rozmawiać z projektantem biżuterii Hubertem Kołodziejskim. Spytała go o to, jak udało mu się nawiązać współpracę ze światowej sławy gwiazdą – Lady Gagą, dla której będzie tworzył ozdoby. Co będzie tworzył? – Nie mogę niestety tego zdradzić – odpowiedział tajemniczo artysta.

Ola Nowak – kim jest instagramowa „milionerka”?

Ola Nowak to Polka, która na Instagramie na milion obserwatorów. Wraz z koleżanką prowadzi popularny satyryczny kanał na YouTubie. Jak wygląda jej codzienna praca i czym zajmuje się w wolnych chwilach? Basia Pasek odwiedziła ją w domu. Kim jest gwiazda polskiego internetu?

Ręce, które leczo

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przedstawił trzy różne przepisy na przygotowanie leczo. Jakie warzywa są podstawą tego pożywnego dania i które mięso wybrać?

Przegląd prasy Jana Wróbla

W studiu Jan Wróbel opowiedział o tym, jakie tematy znajdziemy w krajowej prasie. Dziennikarz skupił się na tematach dotyczących polityki, globalnego ocieplenia oraz ciąży Joanny Krupy. O czym mówił?