Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Jarosław Janikowski to pianista, który w swoim mieszkaniu przygotowywał się do tournée po Japonii. Zamiast oklasków od sąsiadów dostał wezwanie na policję, a potem został ukarany grzywną za zakłócanie porządku. Ile godzin dziennie ćwiczył? Czy grzywna została słusznie przyznana panu Janikowskiemu? Wyjaśnił to w „Dzień Dobry TVN” Przemysław Ligęzowski, radca prawny. Gdzie kończy się artysta, a zaczyna hałaśliwy sąsiad?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody. Gdzie pojawiła się trąba wodna?

Gdy wyślesz przelew na nie to konto

Pewien przedsiębiorca zlecił przelew na kwotę 140 tysięcy złotych. Okazało się, że błędnie wpisał dane do przelewu i nie mógł odzyskać pieniędzy. Sąd apelacyjny w Krakowie stwierdził, że bank musi oddać pieniądze przedsiębiorcy. Jak uchronić się przed tego typu pomyłkami? – Trzy razy sprawdzać – zaznaczył Mateusz Walczak. Jak zachować się w sytuacji, gdy pomylimy numer konta? – Zgłaszamy się do banku i bank ma trzy dni na skontaktowanie się z odbiorcą tych pieniędzy, a ta osoba ma 30 dni, żeby te środki zwrócić – powiedział dziennikarz. Co zrobić w sytuacji, gdy dostaniemy przelew, które nie powinniśmy dostać?

Polacy najlepszymi fryzjerami świata

Mistrz świata w kategorii fryzjerstwo męskie Tomasz Drab, mistrz świata junior we fryzjerstwie męskim Marceli Drożdżyk oraz trener fryzjerskiej kadry Polski Andrzej Matracki opowiedzieli o mistrzostwach fryzjerskich. Jak wyglądają zawody? Jak trenują?

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Ogier Hipol przechodzi na emeryturę

Koń Hipol spędził 23 lata na służbie w policji. Prokurator Joanna Stojer-Polańska oraz gospodarz i były funkcjonariusz Sławomir Walkowiak opowiedzieli, gdzie służył Hipol i jakie były jego obowiązki. – Jest u nas od dwóch tygodni, próbuje ustawiać pod siebie nasze stado – powiedział Walkowiak. – Bardzo się cieszę, że trafił do Zakątka Weteranów, bo to jedyne miejsce w Polsce, gdzie zwierzęta po służbie znajdują dom – zaznaczyła Strojer-Polańska. Czy cieszy się dobrym zdrowiem?

Co jeszcze w programie?

Julia Wieniawa zmienia trendy w makijażu

Polski projektant tworzy biżuterię dla Lady Gagi

Ola Nowak – instagramowa „milionerka”

A więc rozwód. I co z dzieckiem?