Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Najlepszym sposobem na naukę jest zabawa. W czasie wakacji, w nadmorskich miejscowościach w Strefie Małych Ratowników dzieci uczyły się udzielania pierwszej pomocy właśnie w ten sposób. Przez dwa lata udało się przeszkolić 18 tys. dzieci, a tylko w tym roku tę wiedzę opanowało ich aż 17 tysięcy. O kulisach tej akcji opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” organizator akcji „Mali Ratownicy” Hubert Niedzielski oraz aktor i ambasador projektu Kuba Wesołowski.

Pieczony kurczak według przepisu Sebastiana Olmy

Sebastian Olma podsumował swój poranek w kuchni „Dzień Dobry TVN”. Jak wygląda jego aromatyczny kurczak w ziołach z miodem? Jakie dodatki przygotował?

Lindsay Stirling - światowej sławy skrzypaczka z wizytą w Polsce

Lindsay Stirling jest skrzypaczką i kompozytorką. Skrzypce stały się przepustką do jej światowej kariery. Lindsay zdobyła międzynarodowy rozgłos w 2010 roku, dzięki udziałowi w programie „America’s Got Talent”, gdzie dotarła do ćwierćfinału. O swojej twórczości i odwiedzinach w Polsce opowiedziała w „Dzień Dobry TVN”. - Nie sądziłam, że skrzypce zabiorą mnie w podróż dookoła świata – zdradziła.

Xawery Żuławski i jego „Mowa ptaków” na 44 FPFF w Gdyni

"Mowa ptaków" to film nakręcony przez Xawerego Żuławskiego na podstawie scenariusza zmarłego trzy lata temu reżysera Andrzeja Żuławskiego. O powstawaniu filmu reżyser opowiedział w rozmowie z Marcinem Sawickim. Towarzyszyli mu odtwórcy głównych ról: Sebastian Fabijański i Marta Żmuda-Trzebiatowska. Skąd wziął się pomysł realizacji tego scenariusza?