Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Film „Shang-Chi”, czyli Hollywood staje się bardziej wielokulturowe?  Simu Liu to odtwórcą głównej roli w tej produkcji. – Nigdy nie wyobrażałem sobie siebie jako superbohatera – powiedział w „Dzień Dobry TVN”. – Azjaci w zachodnich mediach są pokazywani w sposób niezwykle stereotypowy – dodał. Jakie niesie przesłanie ten film?

Hollywood się zmienia?

O zmianach jakie zaszły w Hollywood na przestrzeni lat opowiedziała dziennikarka Anna Wendzikowska. Jakie warunki musi spełnić film, aby starać się o statuetkę Oscara? Jakie filmy przełamały dotychczasowe reguły panujące w Fabryce Snów?

Cisza, spokój, Mazowsze…

Marcin Sawicki sprawdził, jakie atrakcje ma do zaoferowania województwo mazowieckie. Co warto zwiedzić w Mniszewie? Powiedział o tym wójt gminy Głowaczów Marek Drapała. A co znajduje się w Kozienicach? – Znajduje tu się jeziorko, piękna plaża, pomosty, kąpielisko latem – wyjaśnił Marcin Zmitrowicz, dyrektor Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu. A dlaczego warto wybrać się do Opactwa?

Pogoda na dziś

W „Dzień Dobry TVN” Bartek Jędrzejak opowiedział o dzisiejszej prognozie pogody.

Śliwkowe zakończenie lata

W kuchni Damiana Kordasa królowały śliwki. Jak zrobić sałatkę ze śliwkami?

Dzień na planie „Receptury”

O czym jest serial „Receptura”? Aktorzy na planie produkcji opowiedzieli o swoich rolach. – Scenariusz spodobał mi się bardzo, przeczytałem go jednym tchem – zdradził Cezary Żak.

Co zobaczymy na 14. Masterchard OFF Camera?

Dziennikarka i rzeczniczka 14. Mastercard OFF Camera Alicja Myśliwiec opowiedziała o tegorocznym festiwalu filmowym. Jakie filmy zostaną zaprezentowane w tym roku?

Teściowa Śpiewa warszawski folklor

Na scenie programu wystąpili Beata Łubczonek i Marcin Milanowicz, którzy tworzą zespół Teściowa Śpiewa. Wykonali piosenkę „Pozytywne myślenie”.