Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Co to jest tabata? Kilka ćwiczeń pokazali w „Dzień Dobry TVN” trenerzy Qczaj i Bartek. – Ważne jest to, żeby zrobić jak najwięcej powtórzeń w ciągu 20 sekund – zaznaczył Qczaj.

Nagminne zwolnienia z WF-u

Z jakich powodów uczniowie biorą zwolnienia z WF-u? Jaki wpływ na dzieci ma opuszczanie lekcji wychowania fizycznego? – 80 procent dzieci w szkołach podstawowych i ponad podstawowych ma wady postawy – powiedziała pediatra Grażyna Jędrzejczyk.

Dziewczyna Bonda w filmie Lecha Majewskiego

Anna Wendzikowska spotkała się z Berenice Marlohe, która zagrała w „Dolinie Bogów” Lecha Majewskiego. Jak wspominała premierę filmu podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni? – Było to wspaniałe wydarzenie – powiedziała. – Kiedy po raz pierwszy przeczytałam scenariusz, to pomyślałam, że jest bardzo oryginalny – dodała.

Odpicowane mieszkanie. Nowoczesność złagodzona dodatkami

Ewa Mróz-Filip i Piotr Filip opowiedzieli o tym, jak urządzali swój dom. – Przez 15 lat zbierało się różne rzeczy, pomysły, pamiątki – powiedziała Mróz-Filip. Dlaczego mają w domu dwa salony?

Odpicowane mieszkanie – modne lampy

Ekspertka urządzania wnętrz Ewa Mierzejewska pokazała modne lampy do mieszkania. – Lampy mogą nie tylko pełnić funkcje czysto użyteczne, ale są same w sobie dekoracją – powiedziała. Jaką lampę wybrać do salonu, a jaką do sypialni?