Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszym programie „Dzień Dobry TVN” Maja Bohosiewicz wraz ze swoim mężem Tomaszem Kwaśniewskim postanowili zmierzyć się z kwestionariuszem, opracowanym przez amerykańskich naukowców, który ma stwierdzić czy dana para do siebie pasuje. Jak im poszło?

Remigiusz Mróz z wizytą na planie „Chyłki”

Kolejny już tom serii książek o mecenas Chyłce trafił na półki w księgarniach. Autor bestsellerów Remigiusz Mróz postanowił wybrać się na plan zdjęciowy serialu, w którym w tytułową rolę wciela się Magdalena Cielecka. Jakie były nastroje za kulisami, kiedy pojawił się znany pisarz?

Borys Szyc na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Marcin Sawicki wybrał się do Gdyni na kolejną już edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, gdzie rozmawiał z Borysem Szycem. Dziennikarz spytał się aktora o jego najnowszą rolę Józefa Piłsudskiego. Jak wspomina pracę na planie? Czy wcielenie się w postać marszałka było dla niego wyzwaniem?

Laura Samojłowicz w nowym wydaniu

Laura Samojłowicz znana była w Polsce jako aktorka. W 2018 roku postanowiła zniknąć z showbiznesu by odpocząć, więc wyjechała do Niemiec uczyć się sztuki aktorstwa. Co skłoniło ją do takiej decyzji i dlaczego postanowiła już wrócić? Jakie ma plany na dalszą karierę?