Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Thomas's Batterse to szkoła, do której uczęszcza dwójka dzieci księżnej Kate i księcia Williama - George i Charlotte. Od zawsze obowiązuje tam zasada, że dziecko nie może mieć najlepszego przyjaciela. Jak przyjaźń i zabawa, to ze wszystkimi. – Sądzę, że zmierzają do tego, żeby żadne dziecko nie przechodziło przez wczesne lata szkolne w izolacji do grupy – powiedziała psycholog dziecięcy Aleksandra Piotrowska. A co na to goście „Dzień Dobry TVN” aktorka Monika Mrozowska i dziennikarz Krzysztof Skórzyński? Czy przyjaźnie w dzieciństwie są ważne?

Joanna Krupa odlicza dni do powitania na świecie córeczki

Joanna Krupa opowiedziała o oczekiwaniu na swoje pierwsze dziecko. – Coraz mniej mam energii – zdradziła w rozmowie z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską. – Byłam zaskoczona, że tak szybko doszło do ciąży, nie wiedziałam, że tak naturalnie się to wszystko stanie – dodała modelka i prowadząca program „Top Model”. Opowiedziała też o udziale w programie „Starsza pani musi fiknąć”, do którego zaprosiła swoją mamę. – Do mamy mówię jak przyjaciółka – powiedziała. – Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że mam taką relację z mamą od dzieciństwa – zaznaczyła. Czy wybrała już imię dla córeczki? – Mi się strasznie podoba Sophia Grace – zdradziła.  Czy Krupa pojawi się na finale „Top Model”?

Przekąski dla niespodziewanych gości

Kasia Bukowska zdradziła przepisy na przekąski dla niespodziewanych gości. Co można podać?

Najpiękniejszy szlak rowerowy w Polsce

Tomasz Zubilewicz wybrał się w okolice Niedzicy, gdzie znajduje się najpiękniejszy szlak rowerowy. A co dzisiaj w pogodzie?

Artystka tworzy zjawiskowe korony z kwiatów

Beata Bojda to artystka, która tworzy korony z kwiatów. Jak to się zaczęło? – To wielki przypadek, że to wszystko powstało – powiedziała. – Mając 50 lat zaczęłam studia w Łodzi na wzornictwie. W tym samym czasie wygrałam konkurs związany z makijażem, a wygrałam koniakowskimi koronkami – wyjaśniła. – Zauważyłam, że pokazanie sztuki ludowej w inny sposób bardzo się podoba – dodała. W studiu programu pokazała jeden ze swoich projektów.