Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

– Uważam, że siwe włosy są absolutnie piękne – powiedziała Lidia Popiel. Dlaczego ludzie siwieją?  Od czego zależy szybkość tego procesu? Czy stres ma na to wpływ? Jak dbać o siwe włosy? I czy farbowanie włosów ma w ogóle sens? Na te pytania odpowiedziała trycholog Anna Kuznetsova.

Przekąski dla niespodziewanych gości

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Kasia Bukowska podzieliła się przepisami na szybkie dania, którymi można poczęstować niespodziewanych gości.

Przygotuj drugie śniadanie razem z dzieckiem

Lara Gessler razem z dziećmi przygotowywała drugie śniadanie, które może być alternatywą dla zwykłej kanapkę. Co można zapakować do szkolnych lunchoxów? Na przykład sałatkę makaronową z pesto.

Jak poznać się w dobrym świetle?

Donald Trump zamierza wprowadzić ponownie do sprzedaży zwykłe, nieenergooszczędne żarówki. Cezary Szmidke z Centrum Nauki Kopernik opowiedział o różnych rodzajach oświetlenia i różnicach między żarówkami, świetlówkami i LED-ami. Na jakie parametry warto zwrócić uwagę podczas zakupów?

Trwa 44. Festiwal Filmów Fabularnych

Co czeka fanów kina na 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni? Sprawdził to Marcin Sawicki. Dziennikarz porozmawiał także z Radosławem Śmigulskim, dyrektorem Polskiego Instytut Sztuki Filmowej, o kosztach produkcji filmowej, polskim kinie i o zadaniach PISF.