Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

„Przerwa na wspólne czytanie” to akcja skierowana do dzieci i rodziców. Jakie są książki do wspólnego czytania przez dzieci i rodziców. Powiedział o tym Michał Rusinek, ambasador akcji i współautor trzech książek „Rodzinne Rymowanki”. Co daje nam wspólne czytanie?

Odpicowane mieszkanie – kolor po męsku

Krzysztof Gadula to właściciel wyjątkowego mieszkania. Jak urządził wnętrza i jakie kolory wybrał?

W poduszkowym świecie

Jak w prosty sposób odmienić wnętrze mieszkania? – Wszystkie tekstylia to są najprostsze sposoby, żeby zmienić wystrój wnętrza – zaznaczyła Ewa Mierzejwska, ekspert w dziedzinie urządzania wnętrz. Jakie poduszki dekoracyjne wybrać?

Sztuka na pierniczku

Amelia Korczak to piętnastoletnia artystka, która tworzy rysunki na toruńskich słodkościach. Jak cukierniczka Iga Sarzyńska-Komorowska nawiązała współpracę z młodą artystką? Jak powstają jej dzieła? – Nigdy nie pomyślałam, że moje prace będzie można schrupać – powiedziała Korczak.

Horoskop na wrzesień

Co przyniesie wrzesień? - Zaczynamy bardziej skupiać się na relacjach z drugim człowiekiem – powiedziała Ewa Mierzejewska, astrolog Merkurja. Jakie daty będą ważne? A jaki będzie to miesiąc dla poszczególnych znaków zodiaku?