Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Be Supreme to wyjątkowa konferencja motywacyjna. Widownia miała okazję wysłuchać wykładów największych nazwisk w coachingu i showbiznesie. Mówcy podzielili się swoimi patentami na szczęście i sukces. Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z prelegentami o konferencji.

Plotki z życia gwiazd

W studiu programu Agnieszka Jastrzębska opowiedziała o tym, co w ostatnich dniach wydarzyło się w świecie showbiznesu. Dziennikarka mówiła o tajemniczym ślubie modelki Kasi Smutniak oraz o karierze i miłości Olgi Buławy. Krążą również plotki o tym, że Jerzy Stuhr wytoczył Państwu Polskiemu proces sądowy za smog.

Przekąski dla niespodziewanych gości

W dzisiejszej kuchni programu Kasia Bukowska podała szybkie i proste przepisy, które idealnie sprawdzą się w przypadku niezapowiedzianej wizyty. Pokazała sprawdzony sposób na śliwki pod czekoladową kruszonką.

Autorski przegląd prasy

Dziennikarz Damian Michałowski przedstawił w dzisiejszym programie swój autorski przegląd prasy. Mówił między innymi o niezwykłej parze koszykarskiej, jaką jest jeżdżący na wózku Marcin Balcerowski oraz jego syn Aleksander. Jakie jeszcze ciekawe tematy znajdziemy w gazetach?