Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Dawid Winczewski to miłośnik sportów ekstremalnych, który niedawno zajął II miejsce w III Mistrzostwach Świata w lataniu w wingsuicie. Na czym dokładnie polega ta dyscyplina? O tym opowiedział w „Dzień Dobry TVN”.

Teresa i Andrzej Walczakowie wrócili z kamperowej wyprawy do Iraku

Podróżnicy Teresa i Andrzej Walczakowie w tym roku po raz kolejny wyruszyli swoim kamperem w egzotyczną podróż. Tym razem ich szlak wiódł na Bliski Wschód w rejony starożytnej Mezopotamii. Niedawno wrócili z wyprawy. Jak wyglądała ich podróż po Iraku? Czy było niebezpiecznie? O tym małżeństwo opowiedziało w „Dzień Dobry TVN”.

Autorski przegląd prasy Janusza Schwertnera

W studiu „Dzień Dobry TVN” Janusz Schwertner przedstawił swój autorski przegląd prasy. Co znalazło się na pierwszych stronach gazet?

Sławomir Mrożek we wspomnieniach żony

Susana Osorio-Mrożek urodziła się w Meksyku. W 1987 roku wyszła za mąż za Sławomira Mrożka, z którym przeżyła 25 lat. W książce "Przylepka i potwór" zdradza zupełnie nieznane oblicze ukochanego. Podczas rozmowy z Anną Kalczyńską opowiedziała o silnym uczuciu, jakie połączyło ją z mężczyzną jej życia.

Brzoskwiniowe wariacje Mateusza Zielonki

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Mateusz Zielonka przygotował dania z brzoskwiniami w roli głównej. Jak zrobić tartę z brzoskwiniami?