Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Prawie 16 milionów w ostatniej puszce Pawła Adamowicza

Patrycja Krzymińska zapoczątkowała akcję „Ostatnia puszka Pawła Adamowicza",  w ramach której udało się zebrać ponad 15 milionów złotych dla WOŚP-u. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup neonatologicznej karetki dla Gdańska. Jak powstała ta inicjatywa? Krzemińska opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o tym przedsięwzięciu. – Dziękuję wszystkim wpłacającym – podsumowała.

Bartek Klimek – kulturysta bez rąk

Bartek Klimek to kulturysta, który jako dziecko stracił ręce. Jak wspomina wypadek? – Nie zdawałem sobie sprawy, jak dalej będzie wyglądało moje życie – wyjaśnił. Utrata rąk nie powstrzymała go jednak przed spełnianiem marzeń. Zawsze pasjonował się sportem, więc znalazł trenera, który pokazał mu jakie ćwiczenia może wykonywać, mimo swojej niepełnosprawności. Jak rozwija się jego sportowa kariera? W studiu „Dzień Dobry TVN” Bartek Klimek wraz z żoną opowiedział również o swoim życiu rodzinnym.

Narty dla najmłodszych. Jak ubrać dziecko na narty?

Narciarstwo to jeden z najpopularniejszych sportów zimowych. Co roku przybywa coraz więcej jego zwolenników. Jak przygotować dzieci do wyjścia na stok? W rozmowie z dziennikarzem „Dzień Dobry TVN” Bartkiem Jędrzejakiem instruktor narciarstwa Jędrek Hyc opowiedział o odpowiednim stroju na narty. - Dziecko jest często ubierane za grubo, przez co się przegrzewa – wyjaśnił.

Pyszna kuchnia śląska Magdy Nowaczewskiej

W kuchni „Dzień Dobry TVN” przepisy na dania kuchni śląskiej przedstawiła zwyciężczyni piątej edycji programu "MasterChef" Magda Nowaczewska. Pokazała, jak przygotować idealne kluski śląskie z dziurką. – Nigdy nie dawało się jajek do klusek śląskich - zdradziła. Z czego składa się klasyczny śląski obiad?