Dzień Dobry TVN

sezon 11

Dzień Dobry TVN

Okazuje się, że choroby psychiczne dotykają nie tylko ludzi, ale także zwierzęta. Mogą one popadać w depresję, popełniać samobójstwa, a nawet mieć zdiagnozowaną nerwicę. W programie „Dzień Dobry TVN” Sonia Maciuszek, która jest behawiorystką zwierząt domowych, opowiedziała jakie są najczęstsze niepokojące objawy oraz wyjaśniła na czym polega leczenie.

Domowe dżemy i marmolady

W dzisiejszej kuchni programu Piotr Kucharski zdradzał swoje przepisy na domowe przetwory z sezonowych owoców, a nawet warzyw. Przygotował chutney, czyli dżem pomidorowy. A jak najłatwiej pasteryzować nasze pyszności?

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Wczoraj rozpoczęła się tegoroczna edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wydarzenie otworzył film Agnieszki Holland „Obywatel Jones”. Z reżyserką rozmawiał Marcin Sawicki. O czym opowiada jego fabuła?

Kobieta za kierownicą ciężarówki

Truckerka to kobieta, która przemierza tysiące kilometrów za kierownicą ciężarówki. Dzisiejszym gościem programu była kochająca motoryzację Anna Rapp. Opowiedziała dlaczego zdecydowała się na taki zawód i jak wygląda jej codzienność w trasie. Co ją najbardziej fascynuje w tej pracy?