Dzień Dobry TVN

sezon 35

Dzień Dobry TVN

Dziś, po dwóch miesiącach wakacji, uczniowie wrócili do szkolnych ławek. Jednak część do klas weszła po raz pierwszy. Jak ten wyjątkowy moment zapamiętali Robert Górski, Joanna Jabłczyńska i Alżbeta Lenska? – Czułem, że czeka mnie jakaś przygoda – mówił satyryk. Dobrze wspominają tamten czas?

Niezwykłe ślady obecności polskich dzieci w Iranie

W latach 40 ubiegłego wieku, w czasie wojny to polskie dzieci były uchodźcami. W irańskim Isfahanie, dla ponad osiemnastu tysięcy młodych Polaków, utworzono placówki wychowawcze, szkoły i warsztaty tkackie. Swoimi wspomnieniami z tego okresu podzielił się pan Władysław Czapski.

Pierwszy krok Tomka w walce z otyłością

Nadmierna masa ciała to problem wielu dorosłych Polaków. Niestety z otyłością mierzy się również coraz więcej dzieci, a choroba ta może prowadzić do licznych konsekwencji zdrowotnych. Ważne jest, by nie bagatelizować problemu i zadbać o swoje zdrowie. Tę walkę niedawno podjął Tomek Ługowski.

Śniadanie dla ucznia

W dzisiejszej kuchni „Dzień Dobry TVN” Jan Kuroń zaproponował kilka śniadań, które każde dziecko chętnie zje przed wyjściem do szkoły. Jak przygotować pyszną quesadillę z jajkiem sadzonym?